Çocuk Oyunu Bebek Telefon

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.6 MB
  • Version 1.5.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Sevimli hayvanlar ve büyülü renklerin bulunduğu bu mükemmel çocuk oyununu siz de mutlaka indirin.

 Çocuklar için üretilen bu mükemmel oyun sayesinde artık anne ve babaların da içi rahat edecek. Bu oyunda çocuklar sayılar, renkleri, hayvanları ve daha pek çok şeyi öğrenme fırsatı yakalayacak. Çocukların pek çok gelişim alanını destekleyen bu oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak özelliklere sahip. Sosyal, duygusal, zihinsel ve dil alanındaki gelişmeyi destekleyen bu oyunda birbirinden farklı pek çok bölüm bulunmakta. bu bölümler çocukların ilgisini çekecek ve çocukların yönelmesini sağlayacak nitelikte.

 Çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu program onlara pek çok imkan sunmakta. Çocuklar bu oyunda sayıları ve şekilleri öğrenirken hiç sıkılmayacak. Çünkü bu oyunda çocukların ilgisini çekecek sesler, animasyonlar, müzikleri ve görüntüler bulunmakta. Çocukların dikkati tamamen bu oyunda olacak ve çocuklar da bu oyunda gördüğü bilgileri hemen öğrenecek. çünkü oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır. Oyun ile öğrenilen bilgiler daha kalıcı olur, çocuklar o bilgileri unutmazlar.

 Çocukları okula hazırlayan bu mükemmel özellikleri olan oyuna siz de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu harika oyun sayesinde çocukların gelişimine siz de destek olun. Çocuklar bu oyun sayesinde hem eğlenceli vakit geçirsin hem de yeni yeni şeyler öğrenme fırsatı yakalasın. 

Çocuk Oyunu Bebek Telefon indir